Moim największym trzecim okiem jest moje serce.

                                                                                      K.K.

 

Jeśli muzyka jest pokarmem Miłości to śmiech jest jej królową.

                                                                                                   Procol Harum

 

 

 kuba korycki -suwerenny nauczyciel kundalinijogi , Yogen Sol (jego mentorem jest Bhai Himat uczeń Yogi Bhajana oraz Baba Virsy.Baba Virsa ,który przeżył o kilka lat Yogi Bhajana przekazał ten sam Naam - Ek Ong Kaar Sat Naam Siri Wahe Guru - Bhai Himatowi ,Który obecnie jest depozytariuszem tego Naam ) , Yogen Sol - od wielu lat zajmuje się terapią dźwiękiem - masażem dźwiękiem mis, Jogą Gongu, zastosowaniem w terapii dźwiękiu instrumentów etnicznych oraz śpiewu alikwotowego. Propaguje terapię dźwiękiem poprzez kursy, wykłady,koncerty.Nauczyciel kundalinijogi (międzynarodowy dyplom certyfikowany przez KRI-Kundalini Research Institute-USA) .Pasjonat terapii naturalnych, na codzień oprócz kąpieli w dźwięku gongu wykonuje masaże Ma-Uri,Didgeridoo oraz kaukaski,miodowy,aromoterapeutyczny a także świecowanie i konchowanie uszu wg. metody Indian Hopi.Uczeń Dona Conreaux(www.holistic-resonance.com/),Petera Hessa,Bhai Himata W swojej praktyce korzysta z wiedzy jaką oferuje Germańska Nowa Medycyna (patrz dział linki-zdrowie), którą uważa za jedno z największych odkryć czasów nam współczesnych.Pomaga w doborze właściwego odżywiania.Propaguje wraz z żoną zdrowy tryb życia, niezależne media i prasę (patrz dział linki).Prowadzi warsztaty kundalinijogi,jogi gongu ,,Dreamtone",a także szkoli personel ośrodków SPA w zakresie wielu rodzajów masażu.

 

Monika Korycka - doświadczona masażystka w zakresie masażu Ma-Uri ,dźwiękiem mis ,miodowego oraz aromoterapeutycznego .Ma duże doświadczenie w terapii dźwiękiem dzieci z porażeniem mózgowym. Nauczyciel kundaliniyogi wg.przekazu Yogi Bhajana(międzynarodowy dyplom certyfikowany przez KRI- Kundalini Research Institute-USA ).Przekazuje swoją wiedzę z zakresu jogi gongu podczas warsztatów ,,Dreamtone".  

,, Jaki dźwięk ma kolor twoich oczu"

                                                       K.K

Posiadamy duże doświadczenie w  szkoleniu personelu ośrodków Wellness SPA i gabinetów specjalizujących się w terapiach naturalnych (oferując  także  sprzęt do terapii dźwiękiem ) a także instruktorów jogi. Prowadzimy szkolenia grupowe jak i indywidualne z w.w. masaży oraz zajęcia z Kundalinijogi i technik relaksacyjnych (Joga Nidra) w czasie spotkań szkoleniowych oraz eventów organizowanych na zlecenie różnych firm(nasza specjalność to buisness kundaliniyoga dla CEO i średniego personelu menadżerskiego,trening indywidualny-zajęcia dedykowane) a także w czasie turnusów wypoczynkowych w ośrodkach oferujących powyższe zajęcia . Jesteśmy też do dyspozycji jeśli chodzi o koncerty-kąpiele w dźwięku gongów ,mis śpiewających ,kryształowych oraz didgeridoo i instrumentów etnicznych. Techniki ,które oferujemy skutecznie oczyszczają i harmonizują energetykę ciała oraz umysłu, niwelując stres i napięcie. Wzmacniają koncentrację i przytomność umysłu. Poprawiając ogólną kondycję psychofizyczną człowieka, harmonizują i energetyzują sferę emocjonalno-uczuciową. Wpływają one na zwiększenie odporności na stres, poszerzenie świadomości, wzmacniają kondycję psychofizyczną poprzez uruchomienie szeroko pojętej asertywności. Osoby, które ich doświadczają są bardziej pozytywnie, harmonijnie i twórczo nastawione do otaczającej nas rzeczywistości .Terapia dźwiękiem jest wyjątkowo efektywną metodą usuwającą stres, który leży u podłoża 90% współczesnych chorób cywilizacyjnych, będąc wyjątkowym przerywnikiem w bezlitosnym rytmie pracy i codziennych obowiązków

dając wyższy komfort wypoczynku poprzez głębokie odprężenie i spokój.

Metoda ta doskonale wspomaga procesy samo-uzdrawiania, ułatwia pozbycie się napięć mięśniowych i bloków energetycznych, uzupełniając odnowę biologiczną i zabiegi kosmetyczne albowiem głębokie rozluźnienie wzmacnia je sprawiając iż są bardziej efektywne. Jest też niepowtarzalną formą terapii w wodzie jak i narzędziem do głębokich medytacji i sesji relaksacyjnych ,które to zaczynają zdobywać coraz większe uznanie w ośrodkach Wellness SPA.

Masaż miodowy jest znana od wieków metodą głębokiego oczyszczania, regeneracji i wzmocnienia organizmu stosowana w Ameryce Północnej, Ukrainie, Rosji i Japonii.

Po więcej informacji zapraszamy na nasze strony ;

WWW.jogagongu.pl

WWW.kundaliniyoga.com.pl

oraz telefonicznie – tel.kom. Kuba 502231508; Monika 501129557

mail - yogen8@wp.pl ,monika26kor@wp.pl 

       

 

krótkie podsumowanie o jodze kundalini

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

Wszystkie oferty przygotowujemy indywidualnie po wyrażeniu zainteresowania i wstepnych ustaleniach.

 Oferujemy również porady z zakresu zdrowego odżywiania i terapii jedzeniem w myśl sentencji ,,aby jedzenie było lekarstwem" oraz ,jesteś tym co jesz" bowiem jeśli nie wydasz na kucharza to wydasz na lekarza gdyż ,,to jedzenie powinno być twoim pokarmem ,a nie leki twoim pożywieniem"(Hipokrates)

                            Z poważaniem – Monika i Kuba Koryccy

 

 

 

 statystyka